2.10.2022

Zaměstnanci MYJÓMI počítají barevné kuličky

Co se děje v MYJÓMI Nezařazené Novinky Prodej MYJÓMI Prodej ostatního zboží Reference Služby MYJÓMI Tipy Zajímavosti

Světelné silikonové čepičky bučovické společnosti Light Caps v rámci nové spolupráce kompletují zaměstnanci MYJÓMI. Čepičky v podobě kuliček se balí po dvaceti nebo čtyřiceti kusech, aby poté zákazníkům posloužily k barevným variacím jejich světelných LED diodových řetězů. Ty se v našich končinách používají převážně k vánoční výzdobě, nicméně stále více se uplatňují i při jiných slavnostních a dalších příležitostech či v interiérech.

Silikonové čepičky různých barev je možné nasadit na všechny u nás běžně prodávané LED řetězy a změnit tak jejich původní barvu, případně si barvy na řetězu zkombinovat podle svého vkusu,“ přiblížila Marcela Desenská ze společnosti Lihgt Caps.  

Výhoda náhradního plnění

Firma zabývající se výrobou světelných silikonových čepiček začala oficiálně fungovat v polovině letošního roku, čemuž předcházely výzkumy a vyřizování patentů a ochranných známek na produkt. „MYJÓMI jsme ohledně kompletací oslovili, protože vnímáme jako smysluplné podpořit zaměstnávání zdravotně znevýhodněných lidí. Přidaná hodnota našeho produktu je zároveň v tom, že zákazníky informujeme o možnosti si jej uplatnit v rámci náhradního plnění. V praxi to vypadá tak, že do MYJÓMI navezeme blistry, štítky a kuličky se zadáním, zda půjde o balení po čtyřiceti, nebo po dvaceti kusech,“ upřesnila Marcela Desenská. V dílnách potom zaměstnanci vkládají barevné kuličky do jednotlivých balení.

Vlevo je Jan Hrstka (otec myšlenky), vpravo Jiří Morávek (zajišťuje chod firmy po finanční stránce)

Celoroční zakázky

První zakázky byly určeny pro Bauhaus, nyní zaměstnanci kompletují silikonové čepičky, které zamíří do Hornbachu. V nabídce je aktuálně dvanáct barev, ale vyvinuté jsou už i další odstíny. LED řetězy se mimo vánoční dekorace používají například také na táborech, při osvětlení karavanů nebo v domácnostech jako náladové osvětlení. „Naším cílem jsou celoroční zakázky, a pokud se nám podaří na trhu prorazit, mohli bychom spolupráci s MYJÓMI ještě rozšířit. To znamená, že bychom tam produkt nechali v menším množství naskladněný a zaměstnanci by čepičky nejenom kompletovali, ale rovnou i balili do krabic podle objednávek,“ nastínila další možnosti Marcela Desenská.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.