10.11.2016

Vzpomínka na léto

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé

SPORTOVNÍ DEN MYJÓMI 2016!

Dnes v Brně napadl první sníh a tak nás napadlo zavzpomínat na jeden z teplých letních dnů :-)

První ročník „Sportovního dne družstva Myjómi“ se konal na venkovním sportovišti nadačního fondu Maják v Brně-Lesná dne 26. 7. 2016, kde za krásného letního dne naši zaměstnanci vzájemně změřili své síly.

DSC_0508
Akce byla zahájena v 10 hod. slavnostním proslovem předsedy p. Horkého a místopředsedy p.Kučery. Poté již následovali soutěže, ve kterých si našel vyžití snad každý ze zúčastněných. Soutěžilo se v disciplínách, jako například pétanque, šipky, ping pong, „lentilky“, plechovky, kimova hra a kuželky.
Hlavním posláním této sportovního dne bylo především neformální setkání nejen zaměstnanců družstva MYJÓMI, ale také obchodní partneři a spolupracující organizace, kteří se běžně nepotkají z důvodů různých pracovišť apod.

obcerstveni
Teploty parného letního dne, které přesahovali 30°C, které se dalo přežít díky skvěle připravenému občerstvení, o které se organizačně postarali rovněž sami zaměstnanci firmy MYJÓMI, a proto jim patří naše velké poděkování a obdiv.
První ročník sportovního dne si všichni užili, někteří, ti nejúspěšnější sportovci si odnesli ocenění za své sportovní výkony, ti méně úspěšní, alespoň dobrou náladu a plno zážitků.

Vyhodnocení:

Skupina A Skupina B
1. místo Eva Slámová Pavel Vyhňák
2. místo Jarmila Puklová Hana Kobalčíková
3. místo Marek Frölich Martin Pětník


DSC_9323

Vedení firmy tak počítá, že letošní úspěšná akce se bude v budoucnu opakovat a doufá, že by se dokonce mohla stát i každoroční tradicí rozvíjející se firmy MYJÓMI.

Za družstvo Myjómi bychom rádi touto cestou poděkovali nejen všem účastníkům. Děkujeme také sponzorům, kteří věnovali ceny do tomboly – Obchodnímu středisku OSKAR – Papírnictví Kuráňová dále pivovaru Starobrno a Ing. Kučerovi, kteří se ne malou měrou podíleli na občerstvení.

Více fotografií naleznete na našem Facebook profilu

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.