21.12.2018

Vánoční večírek 2018

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé

Napřed práce, potom zábava. A protože za celý kalendářní rok máme za sebou opět velký kus práce, přišel čas na trochu té zábavy. Na chvíli se zastavit ve všem tom předvánočním shonu jsme se mohli dne 20. prosince, tentokrát poprvé v prostorách menzy Mendelovy univerzity. Místní prostory plně vyhovovaly i našim vozíčkářům. Protože se nám tu velmi líbilo i v dalších ohledech, těšíme se, že tu oslavíme konec pracovního roku i příště.

Celým večerem nás provázel zábavný moderátor Radim Koráb. Jeden z našich zaměstnanců, DJ Herkules (Jakub Šafář), se postaral o to, abychom nezůstali jen sedět, a namíchal nám skvělou muziku. Pěkně jsme se díky němu vyřádili. Protože ale víme, že všeho moc škodí, nechali jsme na chvíli tanečních radovánek a zaposlouchali jsme se do pěveckého vystoupení skupiny AU Band, mladou skupinku nadšených zpěváků. Po kulturní vložce na nás čekalo občerstvení formou švédského stolu s bohatou nabídkou, v níž si každý mohl najít, na co měl největší chuť.

Nebyli jsme jediní, kdo ten večer tančil. Taneční pár Milena Herodková a Achim Blumensath   nám předvedl, jak tančí profesionálové, kteří tancem žijí celou svou duší. O zábavu různého druhu jsme tedy neměli nouzi. Mnozí z nás si z tomboly donesli něco pro potěšení, s prázdnou ale neodešel nikdo. Pro každého zaměstnance čekalo několik dárků v podobě kosmetické taštičky od firmy Dermacol, dárkového balení mandlí v hořké čokoládě, poukazu na vstup do bunkru 10-Z a samozřejmě růže pro dámy.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.