Balení do smršťovací fólie a zatavování sáčků

Zabalíme a zatavíme to, co potřebujete. Díky našim strojům REPLAY 55 C EVO se budete moci spolehnout na kvalitu a prvotřídní ochranu svého zboží.

Co přesně vám poskytneme

Pomocí našich vakuovaček a laminovaček vám zabalíme řadu produktů – od kosmetických potřeb až po papírové letáčky. A zvládneme to dokonce v kadenci až 300 kusů za hodinu!

Výrobky můžeme ručně balit zatavováním sáčků (například různé kelímky) nebo smrštěním (například kosmetické produkty). Optimální kvalitu obalových materiálů a svaru zajišťuje automatické motorizované uzavírání víka s patentovaným systémem bezpečnosti Tím také dochází ke kontrole času při svařování a teploty smršťování.

Jedinou podmínkou jsou rozměry: výška produktu může být max. 200 mm a průměr šíře fólie je 250 × 600 mm.

TIP: Zakázky přijímáme v malém i velkém rozsahu, přičemž balení a zatavování nabízíme jako součást kompletačního postupu nebo jako samostatnou činnost.

Podívejte se, jak nám to jde

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. V případě potřeby je jim přidělen i odborný asistent. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.