2.6.2022

Sportovní den MYJÓMI se po vynucené pauze uskuteční už popáté

Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Život v Myjómi

Společně si zasportovat a pobavit se, setkat se s kolegy z jiných poboček, popovídat si a na něčem dobrém si pochutnat – to představuje v pořadí už pátý firemní sportovní den MYJÓMI družstva invalidů, který se uskuteční v pátek 24. června v době od 9 do 14 hodin ve venkovním areálu TJ Sokol Brno 1 v Kounicově ulici 22. A bude o to hezčí a veselejší, neboť v minulých dvou letech se kvůli nepříznivé epidemiologické situaci a vládním restrikcím konat nemohl. Týká se zaměstnanců všech poboček MYJÓMI s výjimkou vzdáleného Rumburku, pro které by byl přesun tři sta kilometrů tam a poté zase zpátky neúměrně komplikovaný a zatěžující, takže pro tamních více než devět desítek zaměstnanců se sportovní den uskuteční v jiném termínu přímo u nich.

Doufám, že se při sportovním dni, na který jsme tak dlouho čekali, sejdeme v co největším počtu a všichni se budou dobře bavit,“ vyjádřil se předseda představenstva MYJÓMI družstva invalidů Petr Horký.

Vstup do sportovního areálu bude účastníkům akce umožněn již od 9 hodin a o hodinu později sportovní den oficiálně zahájí předseda představenstva MYJÓMI Petr Horký. Poté již dojde na soutěže v různých disciplínách ve stejném duchu, jako tomu bylo v předcházejících ročnících. Vyhlášení vítězů a předání cen, které jsou pro ně připraveny, je naplánováno na poledne, nicméně grilování a možnost občerstvení se dá využít kdykoliv v průběhu akce. Následující čas po vyhlášení výsledků je vyhrazen volné zábavě, jež bude ve sportovním areálu pokračovat až do 14 hodin.

Ať už aktivní účastníci klání, anebo jejich kolegové v roli diváků, kteří jim budou při jejich sportovních výkonech fandit, si s sebou nemají zapomenout vzít nejenom pohodlné oblečení, ale hlavně dobrou náladu.  Do všech poboček ještě bude zaslána pozvánka včetně mapky.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.