3.10.2021

Spolupráce s firmou Winning Group

Partneři Reference

Ke stabilním zákazníkům ruční automyčky MYJÓMI družstva invalidů v brněnské Křižíkově ulici patří rovněž firma Winning Group. Společnost působící především v oblastech strojírenství, stavebnictví a developmentu na českém i německém trhu do myčky opakovaně míří se svojí flotilou firemních osobních automobilů. Spolupráce trvá od roku 2020 a mimo mytí karosérií zaměstnanci myčky rovněž čistí interiéry aut, případně poskytují další navazující služby podle aktuálního přání zákazníka.

Společnost Winning Group vstoupila do povědomí obyvatel moravské metropole a především hokejových fanoušků i svojí podporou HC Kometa Brno. Poté, co se firma stala hlavním partnerem klubu, bývalá hala Rondo coby domovský stánek hokejistů brněnské Komety nese název Winning Group Arena.
Máte zájem využít služby ruční automyčky MYJÓMI, která kromě kompletního umytí a vyčištění osobních automobilů nabízí totéž i u nákladních aut či těžké techniky? Kontaktujte, prosím, vedoucí provozu Janu Svobodovou na telefonním čísle 777 278 705, případně prostřednictvím e-mailu rezervace@myjomi.cz. Službu nabízíme taktéž v režimu náhradního plnění – pokud o něj máte zájem, informujte nás o tom předem.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.