3.10.2021

Spolupráce s firmou Carla, spol. s r. o.

Partneři Reference

S čokoládovnou Carla, spol. s r. o. ze Dvora Králové nad Labem, která je firmou s téměř třicetiletou tradicí, MYJÓMI družstvo invalidů spolupracuje od roku 2018, a to nejenom při ruční kompletaci balíčků pro vánoční trh, kdy je výsledkem ozdobně zabalený balíček, případně vánočních přání s čokoládou. Jedná se například o papírové přebaly čokolád s obrázky českých měst, památek nebo přírodních zajímavostí, do kterých se vkládá čokoláda ve staniolu, aby se pak jako suvenýr prodávala kupříkladu v turistických informačních centrech. Dalšími typy činností, které zaměstnanci MYJÓMI pro Carlu provádějí, je skládaní jednotlivých čokoládek do blistrů a krabiček či kompletace originálních „čokoládových“ deskových her. U nich je třeba k čokoládovým neapolitánkám přibalit také žetony a herní plán.

Výhledově se v brněnské dílně počítá se zřízením speciální klimatizované potravinářské místnosti, aby se při splnění veškerých legislativních standardů nutných pro práci s potravinami mohly kompletovat čokoládové produkty celoročně, tedy i v horkých letních měsících, kdy v běžné dílně hrozí, že čokoláda začne měknout.

V případě, že byste měli zájem o podobnou kompletaci výrobků, a to v náhradním plnění i bez něj, obraťte se na obchod@myjomi.cz. Chcete se dozvědět více informací prostřednictvím našeho firemního zpravodaje Život v MYJÓMI? Stačí kliknout :-)

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.