7.7.2020

Spolupráce s firmou ASN HAKR Brno s.r.o.

Partneři Reference

Společnost ASN HAKR Brno s.r.o. se sídlem v Újezdě u Brna je výrobcem autopříslušenství. Společnost působí na trhu již od začátku devadesátých let a se svým obratem více než 100 milionů korun ročně se řadí mezi významné ryze české společnosti. Do jejího výrobního programu patří střešní nosiče, střešní boxy, nosiče na tažná zařízení, nosiče kol, nosiče lyží, sněhové řetězy a další.
Spolupráce MYJÓMI s firmou ASN HAKR Brno s.r.o. byla zahájena v roce 2015. MYJÓMI pro ASN HAKR Brno s.r.o. provádí montáže jednotlivých výrobků. Všechny tyto montáže jsou potvrzovány v evidenci náhradního plnění. První rok spolupráce byl ze strany ASN HAKR Brno s.r.o. velmi opatrný, protože společnost neměla příliš pozitivní zkušenosti z minulosti s kvalitou práce poskytovanou chráněnými dílnami. Nicméně MYJÓMI se podařilo tento předsudek velice rychle vyvrátit a přesvědčit ASN HAKR Brno s.r.o., že je schopno poskytovat tyto služby v požadovaném čase a kvalitě dle požadavků klienta. Díky tomu se během následujícího roku objem zakázek zněkolikanásobil. Od té doby se rozsah spolupráce neustále rozšiřuje a aktuálně patří společnost ASN HAKR Brno s.r.o. k nejvýznamnějším stálým zákazníkům MYJÓMI.
V současnosti je pro potřeby společnosti ASN HAKR Brno s.r.o. v MYJÓMI vyčleněna kompletní dílna, ve které se ve dvou šestihodinových směnách střídá celkem 10 zaměstnanců s různým hendikepem, mimo jiné i sluchově postižených. MYJÓMI zajišťuje v rámci zakázky i dopravu dílů a výrobků.
Pětiletá úspěšná spolupráce s firmou ASN HAKR Brno s.r.o. dokazuje, že i přes statut chráněné dílny je MYJÓMI schopno zajistit zakázky v požadované kvalitě a termínech, jako kterýkoli rovnocenný kooperační partner firmy ASN HAKR Brno s.r.o. na trhu.

V případě, že byste měli zájem o podobnou spolupráci, ať již formou montáží/demontáží či kompletací výrobků v náhradním plnění nebo i bez, obraťte se na obchod@myjomi.cz.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.