>>Slavnosti města Pohořelice 2019

Slavnosti města Pohořelice 2019

Pohořelice každý rok organizují slavnosti města, letos proběhl již patnáctý ročník. Ve dnech 14.-16. června proběhla městem vlna kulturních akcí, nechyběl ani tradiční jarmark, na kterém jsme zase nesměli chybět my a naše výrobky. Nakoupit jste u nás mohli dne 15. června různě barevná prostírání, běhouny, kuchyňské chňapky, bryndáčky, pantoflíčky a další bytové či kuchyňské doplňky a ozdoby vyrobené v naší šicí dílně.

Protože jsou naše švadlenky opravdu šikovné a nápadité, recyklují staré jeansy a šijí z nich originální batohy, penály, záložky do knih a různé ozdoby pro zkrášlení vašich příbytků. Největším lákadlem pro návštěvníky jarmarku se ale staly naše originální ponožky, jejichž výrobě se věnujeme od počátku tohoto roku.

Pokud jste se s naším stánkem v Pohořelicích minuli a je vám líto, že jste nemohli u nás nakoupit, případně byste se rádi pochlubili nějakým dalším z našich výrobků, můžete nás kontaktovat přes naši facebookovou stránku.

2019-07-26T12:13:51+02:00Červenec 26th, 2019|Categories: Život v Myjómi|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnosti města Pohořelice 2019