23.2.2023

Ruční myčku MYJÓMI najdou zákazníci nově v Černovicích

Aktuality Mytí a čištění Služby MYJÓMI

Do areálu firmy Auto Horák v Hájecké ulici 17 v Brně – Černovicích se nově přestěhovala ruční automyčka MYJÓMI družstva invalidů. Na této adrese se mohou zákazníci těšit na tu nejlepší a nejšetrnější péči věnovanou jejich vozidlům. V nových prostorách se zaměstnanci MYJÓMI zaměřují především na kompletní mytí karoserií či čistění interiérů zejména osobních automobilů, a to pomocí kvalitní italské nebo švýcarské autokosmetiky. Klientům vyjdou vstříc i při očistě jiných typů vozidel, nicméně ty nesmí překročit výšku 290 centimetrů, což je současně výška vjezdu do prostoru myčky.

Kompletní očista i v náhradním plnění
Také v nových prostorách mohou všechny služby využívat jak jednotlivci, tak i firmy, které disponují vozovým parkem. Pro firmy je výhodná forma poskytnutí služeb prostřednictvím náhradního plnění, které jim družstvo invalidů může nabídnout. Ruční mytí obecně skýtá četné výhody, neboť pečlivá údržba chrání lak i karoserii. V kartáčích  automatické myčky se například mohou zachytit kamínky a následně poškrábat lak, navíc rotující kartáče se na rozdíl od lidských rukou nedostanou úplně všude. K dispozici jsou různé druhy mycích programů. Ruční umytí vozidla může trvat od „rychlého oplachu“, který zabere necelou půlhodinu a zahrnuje pouze umytí karoserie, až po čtyři až pět hodin pečlivé práce, kdy se na autě i v něm umyje a vyčistí kompletně všechno – záleží na individuální domluvě.

Pick-up servis po Brně
Výhodou služeb „myjómácké“ myčky je i stále častěji využívaná nabídka takzvaného pick-up servisu u osobních vozidel, kdy se o odvoz auta do myčky i jeho navrácení majiteli na smluvené místo postarají zaměstnanci.  Z kapacitních a časových důvodů je však zatím možný pouze v rámci Brna a týká se vozidel, k jejichž řízení je třeba řidičský průkaz skupiny B. Využít je možné rovněž věrnostní program pro pravidelné zákazníky ruční myčky, s nímž se je možné seznámit přímo na místě.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.