21.11.2016

Exkurze letiště Brno

Co se děje v MYJÓMI Naši lidé

Naše družstvo, především z iniciativy naší PR paní Hanzlíkové nabídlo svým zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům prohlídku brněnského civilního letiště Tuřany.

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][su_custom_gallery source=“media: 658″ limit=“10″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“540″]

Pro účast na této akci bylo nutné, předem vyplnit bezpečnostní formulář, který následně ověřili pracovníci letiště. Dobrou zprávou je, že nikdo z našeho družstva není terorista. :-)

[su_custom_gallery source=“media: 659″ limit=“10″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“540″]

Prohlídka začala v nové odbavovací hale, kde průvodce vysvětlil, jak to na letišti chodí a co je třeba splnit atd. Poté poukázal na bezpečnostní opatření především na oddělené čekárny pro cestující, kteří byli již odbaveni a liší se cílem cesty do nebo mimo Schengenský prostor.

[su_custom_gallery source=“media: 660″ limit=“10″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“540″]

Výprava se přesunula do prostoru kontrolní brány pro personál a soukromé lety. Průvodce vysvětlil celý princip fungování brány. Odpovídal na dotazy ohledně rentgenu zavazadel, průchodu vozíčkářů nebo příchozího personálu, který je povinen projít kontrolou vždy, když přichází z vnějšího prostoru.

Následovala zastávka u letištních stojánků s krásným povídáním o letištním sokolníkovi, který na odhánění vysoké zvěře používal krom dravců také geparda, kterého již bohužel nemá. Poslední zastávkou se stala nepostradatelná stanice Hasičského záchranného sboru.

[su_custom_gallery source=“media: 661″ limit=“10″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“540″]

Krom zajímavého výkladu jsme zhlédli i několik přistání a vzletů proudových i vrtulových dopravních letadel.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.