>>Předání paletového vozíku na dílnu v Třebíči

Předání paletového vozíku na dílnu v Třebíči

Na trhu práce v Třebíči jsme již 1,5 roku zaměstnavatelem, se kterým se počítá. Když jsme dne 5. února 2018 otevírali zdejší montážní dílnu, nastoupilo do ní prvních 9 zaměstnanců, kterým nechyběla kuráž vyzkoušet nového zaměstnavatele ve zdejší lokalitě. K dnešnímu dni u nás pracuje již 65 spokojených zaměstnanců se zdravotním postižením, což je pro nás velkým potěšením.

Naše dobré jméno v Třebíči jistě podtrhují i vzájemné přátelské vztahy s vedením města Třebíč, které jsou velmi důležité pro nás i naše zaměstnance. Udělalo nám proto obrovskou radost, že nám byla poskytnuta dotace na nový elektrický paletový vozík, který našim zaměstnancům s hendikepem velmi ulehčí práci. Vozík byl dnes předán naší dílně za přítomnosti předsedy družstva, pana Petra Horkého místostarostou Milošem Hrůzou. Jemu i vedení města Třebíč patří velký dík za nás i třebíčskou dílnu.

2019-08-21T12:42:45+02:00Srpen 20th, 2019|Categories: Novinky|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Předání paletového vozíku na dílnu v Třebíči