Předání paletového vozíku na dílnu v Třebíči

Nezařazené

[fusion_builder_container hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ menu_anchor=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ background_color=““ background_image=““ background_position=“center center“ background_repeat=“no-repeat“ fade=“no“ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ video_mp4=““ video_webm=““ video_ogv=““ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_loop=“yes“ video_mute=“yes“ overlay_color=““ video_preview_image=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ padding_top=““ padding_bottom=““ padding_left=““ padding_right=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ layout=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding_top=““ padding_right=““ padding_bottom=““ padding_left=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ center_content=“no“ last=“no“ min_height=““ hover_type=“none“ link=““][fusion_text columns=““ column_min_width=““ column_spacing=““ rule_style=“default“ rule_size=““ rule_color=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““]

Na trhu práce v Třebíči jsme již 1,5 roku zaměstnavatelem, se kterým se počítá. Když jsme dne 5. února 2018 otevírali zdejší montážní dílnu, nastoupilo do ní prvních 9 zaměstnanců, kterým nechyběla kuráž vyzkoušet nového zaměstnavatele ve zdejší lokalitě. K dnešnímu dni u nás pracuje již 65 spokojených zaměstnanců se zdravotním postižením, což je pro nás velkým potěšením.

[su_custom_gallery source=“media: 1912,1913″ limit=“2″ link=“lightbox“ width=“380″ height=“285″ title=“never“]

Naše dobré jméno v Třebíči jistě podtrhují i vzájemné přátelské vztahy s vedením města Třebíč, které jsou velmi důležité pro nás i naše zaměstnance. Udělalo nám proto obrovskou radost, že nám byla poskytnuta dotace na nový elektrický paletový vozík, který našim zaměstnancům s hendikepem velmi ulehčí práci. Vozík byl dnes předán naší dílně za přítomnosti předsedy družstva, pana Petra Horkého místostarostou Milošem Hrůzou. Jemu i vedení města Třebíč patří velký dík za nás i třebíčskou dílnu.

[su_custom_gallery source=“media: 1917″ limit=“2″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“297″ title=“never“]

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.