Výroba ponožek na zakázku

Ponožky jsou jak módní trend, tak také plní svou funkci. My vám vyrobíme od kotníkových přes prodloužené po svítící! Stačí si tedy jen vybrat.

Co přesně vám poskytneme

Ponožky vám vyrobíme buď dle našeho návrhu, nebo jak si budete přát vy.

  • Zhotovit umíme kotníkové, standardní i prodloužené velikosti
  • Nabízíme klasické, kompresní, designové i bambusové ponožky
  • Zvládneme také speciální edice, například reflexní či svítící
  • Pleteme i malé velikosti pro děti

Na ponožky lze přenést různé obrázky, firemní loga, jména, důležité datum či hashtag. Zvolit můžete také vlastní merch na teambuildingy, soutěže, proma apod.

Ponožky na zakázku nabízíme od 100 párů výše (více kusů = výhodnější cena), menší poptávky řešíme individuálně a ve výjimečných případech. Jen poprosíme nenechávat objednávku na poslední chvíli. Výroba na přání není rychlá záležitost a zadání potřebujeme znát s předstihem.

TIP: Postaráme se vám také rádi o etiketu s vaším logem anebo o dárkový set pro vaše zaměstnance.

Pro koho jsme například vyráběli
V listopadu 2018 jsme rozjeli projekt MYJÓMI PONOŽKY, sociální podnik spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu. Odstartovali jsme jej ponožkami pro Světlušku. Z dalších povedených externích zakázek můžeme zmínit například polarizované ponožky pro Skupinu ČEZ nebo designové ponožky RAJKY. Všechny tři projekty vznikly ve spolupráci se studiem BOADESIGN, kterému děkujeme za podporu.

Podívejte se na náš další projekt

Určitě doporučujeme prohlédnout si také náš internetový obchod Ponožkárna.eu, kde můžete vidět, jaké vzory nabízíme a jak naše ponožky vypadají. Případným nákupem navíc podpoříte práci našich zaměstnanců a obecně české výrobky. Pleteme totiž přímo v Brně!

Podívejte se, jak nám to jde

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.