PONOŽKY NA ZAKÁZKU

V listopadu 2018 jsme zrealizovali projekt MYJÓMI PONOŽKY, SOCIÁLNÍ PODNIK spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu. Odstartovali jsme jej ponožkami pro Světlušku. Z dalších povedených externích zakázek můžeme zmínit například polarizované ponožky pro Skupinu ČEZ nebo designové ponožky RAJKY. Všechny tři projekty vznikly ve spolupráci se studiem BOADESIGN. Ve výrobě a v návrzích jsme se od startu neustále zlepšovali a s tím přicházely i další zakázky a autorské návrhy.
Pletací dílna v centru Brna nabízí pletení ponožek buď dle návrhu MYJÓMI, nebo dle přání a představy zákazníka.
  • Zhotovit umíme kotníkové, standardní i prodloužené velikosti ponožek.

  • Nabízíme klasické, kompresní, designové i bambusové ponožky.

  • Umíme také speciální edice, například reflexní či svíticí ponožky.

  • Zařídíme dodávku ponožek pro celou rodinu, protože pleteme i malé velikosti.

V pletací dílně neboli v PONOŽKÁRNĚ zaměstnáváme zdravotně znevýhodněné pracovníky, kteří obsluhují pletací stroje a ponožky následně žehlí a balí.
Nemáte firmu, ale naše ponožky byste chtěli? Anebo jste jen zvědaví, jaké vzory nabízíme?
Koncem roku 2020 jsme spustili e-shop, kde najdete širokou škálu našich autorských vzorů. Mrkněte na www.ponozkarna.eu. Těší a nás, že jsme si získali Vaši důvěru. Nákupem navíc podpoříte práci našich zaměstnanců a obecně české výrobky. My totiž pleteme ponožky přímo v Brně!
Máte zájem o speciální nevšední ponožky a chcete tak podpořit práci našich zaměstnanců?

Na ponožky lze přenést různé obrázky, firemní loga, jména, datum narození, sňatku anebo kupříkladu i vlastní #hashtag. Vybavíme vás kompletně pro různé příležitosti, vyjdeme vstříc pracovním kolektivům i sportovním týmům. Zvolit můžete také vlastní merch na teambuildingy, soutěže, proma a podobně. Jen to, prosím, nenechávejte na poslední chvíli, neboť výroba ponožek na přání není rychlá záležitost a zadání potřebujeme znát s předstihem. Nechceme zaměstnance stresovat s termínem zakázky, který je hned za dveřmi.

Ponožky na zakázku nabízíme od 100 párů výše, individuálně řešíme i nižší poptávky, ale pouze výjimečně. Též záleží, jestli ve stejnou dobu nemáme v plánu výroby jiné zakázky, které jsou pro nás stěžejní. Počítejte však s tím, že čím větší množství ponožek na přání si objednáte, tím výhodnější pro Vás bude cena za pár.

Návrhem na přání věc pro nás rozhodně nekončí, postaráme se Vám rádi i o etiketu s Vaším logem, anebo o dárkový set pro Vaše zaměstnance.

V případě zájmu se obraťte na naše obchodní zástupce nebo na obchod@myjomi.cz. Na Váš dotaz brzy rádi odpovíme.