Ponožky MYJÓMI jsou konečně online!

NovinkyProdej MYJÓMIZajímavosti

Brněnská pletací dílna oficiálně spustila vlastní e-shop! Originální autorské vzory MYJÓMI můžete nyní zakoupit na www.ponozkarna.eu.
Bez finanční pomoci by se některé společensky prospěšné projekty neobešly. Projekt MYJÓMI PONOŽKY, SOCIÁLNÍ PODNIK jsme mohli zrealizovat díky finanční podpoře z Evropského sociálního fondu, Operačního programu Zaměstnanost. Pletací dílna vznikla právě díky tomuto projektu a kladl si za cíl vytvořit nová pracovní místa vyhrazená pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Dnes zde v závislosti na rozsahu zakázky či dalších okolnostech pracuje zhruba deset lidí z Brna a jeho nejbližšího okolí, kterým vyhovuje obsluhování nebo údržba strojů na zkrácený úvazek s nižšími nároky na fyzickou zdatnost. Ponožky se doposud prodávaly B2B (se zaměřením na firmy, společnosti, korporace, kanceláře) nebo dle zakázek pro různé účely (s logem nebo na příslušné akce či jiné
projekty).
[su_custom_gallery source=“media: 2492,2493″ limit=“3″ link=“lightbox“ width=“380″ height=“253″ title=“never“]
Velký dík patří také vedoucí pletací dílny Ivetě Šemberové, DiS, která vynaložila s panem předsedou představenstva Petrem Horkým spoustu trpělivosti a péče do kvality výroby ponožek nebo do oprav pletacích strojů. Zpočátku nebylo úplně jednoduché zvolit kvalitní dodavatelé nebo se naučit zvládnout celý výrobní proces. Začátky jsou však vždycky těžké, výsledky pak stojí za to. Dnes má vedoucí pletací dílny takové zkušenosti, že byste se u ponožek druhé jakosti zdrželi poměrně dlouho a žádnou chybu byste pravděpodobně nenašli. Bystré oko však chybu rozezná, a proto jsme moc rádi, že právě ji máme v čele pletací dílny. Nemusíte se tedy obávat, že byste v PONOŽKÁRNĚ zakoupili ponožky druhé jakosti.
Další autorské vzory budeme postupně doplňovat a samozřejmě se časem můžete také těšit na dětské velikosti nebo různé rodinné sady. Na e-shopu se objeví také sekce Výprodejovky, kde bude doprodej různých punčošek, silonek nebo podkolenek. Tento sortiment bude pouze dočasný, protože se bude jednat o doprodej výrobků ze skladových zásob. Tyto výrobky po doprodání nebudou znovu zařazeny, protože se v MYJÓMI nevyrábí. Vše bude na e-shopu řádně označeno a popsáno, takže se nemusíte obávat, že bychom vám chtěli podstrčit cizí výrobky za naše vlastní.
PONOŽKÁRNA je druhý e-shop, který MYJÓMI provozuje. Na prvním můžete zakoupit již známé Betelné šátky. Jaký a jestli bude i třetí e-shop se nechte překvapit.

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.