Polygrafická výroba

Chcete pro někoho vytvořit kalendář, diář či připravit další materiály? Kvalitní tisk je naší předností – od návrhů až po kompletaci.

Co přesně vám poskytneme

Prakticky se jedná o tisk obalových materiálů, tepelné laminování, tvarový výsek, termoražbu, slepotisk či reliéfní termoražbu. K tomu také přidáme grafické práce a zároveň i kompletace (například skládání brožurek aj.).

Dlouhodobě spolupracujeme s lokálními tiskárnami, a tisk je navíc jednou z našich předností. Proto vám dokážeme dobře poradit, co je přesně vhodné pro vaši poptávku vhodné.

Nacenění vždy provádíme u každé zakázky individuálně , protože cenu ovlivňuje spoustu faktorů – tvar, typ materiálu, složitost výroby a s ním spojená příprava jednotlivých strojů. Nelze tak použít univerzální ceník.

TIP: Spolu s tiskem si u nás můžete objednat i další služby, které nabízíme.

Podívejte se, jak nám to jde

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.