19.11.2020

Namísto vánočního večírku bude vánoční dárek!

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Zajímavosti

Ani MYJÓMI se nevyhnuly důsledky celosvětové pandemie COVID-19. Některé zakázky byly zrušené, jiné odložené, řada zaměstnanců zůstala v preventivní karanténě nebo pracovní neschopnosti. Ač pro většinu z nás je to nepříjemná zpráva, bohužel, kvůli šíření koronaviru se letos budeme v MYJÓMI muset obejít bez tradičního a oblíbeného vánočního večírku. Vzhledem k tomu, že epidemiologická situace a vládní opatření se den ode dne různě mění, uspořádat společenskou akci, kde se sejde velké množství lidí, navíc z různých provozů, v této komplikované době jednoduše není možné.

Neuskutečněný vánoční večírek se tak zařadí vedle sportovního dne, který se v létě nemohl odehrát z téhož důvodu. Ať už den strávený aktivně na čerstvém vzduchu se soutěžním programem, nebo den u bohatého rautu s oblíbenou tombolou a vánočním DJ – oba tyto dny jsou v MYJÓMI ještě dlouho poté vzpomínané, a proto se také jedná o každoroční tradici. Podstatou je něco mnohem hlubšího a významnějšího: jsou to dny, kdy máme možnost setkat se s kolegy z jiných provozů. I když jsme součástí velkého podniku, jeden den v roce se můžeme všichni sejít na sportovišti, abychom si připomněli, že jsme součástí obrovského týmu, že každý z nás je v MYJÓMI důležitý. Máme možnost navázat nová přátelství, nabrat sílu do další práce a setkat se neformálně s vedením, a to všechno v pracovní době, namísto běžných povinností. Podobné je to i s vánočním večírkem, takže oba společné dny jsou vlastně jakýmsi tmelem mezilidských vztahů v MYJÓMI – jde o neobyčejné dny v neobyčejné firmě.

Ovšem rovněž vánoční večírek jsme bohužel letos byli nuceni s velkou lítostí zrušit. I když se omezení spojená s nouzovým stavem zřejmě stihnou postupně rozvolnit, stále značná část zaměstnanců MYJÓMI patří do jedné z rizikových skupin obyvatel. Kdyby se na vánoční večírek zanesla nákaza, mohlo by to některým zkazit prosincovou celozávodní dovolenou mezi vánočními svátky. Nezbývá než doufat, že nadcházející rok bude lepší a všechny odložené aktivity si vynahradíme.

Za sportovní den byla malá „náhrada“ ve formě nového interního zpravodaje Život v MYJÓMI a pár ponožek. Takže aby vedení firmy opět zaměstnancům zrušený vánoční večírek alespoň částečně kompenzovalo, přichystalo pro všechny vánoční dárek. Balíček, který obdrží každý ze zaměstnanců, bude obsahovat například čokoládu, praktický Betelný šátek s typickou kytičkou MYJÓMI, případně kávu nebo čaj… anebo i něco jiného? Nechte se překvapit!

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.