Náhradní plnění

[fusion_builder_container type=“flex“ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ menu_anchor=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ background_color=““ background_image=““ background_position=“center center“ background_repeat=“no-repeat“ fade=“no“ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ video_mp4=““ video_webm=““ video_ogv=““ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_loop=“yes“ video_mute=“yes“ overlay_color=““ video_preview_image=““ border_color=““ border_style=“solid“ padding_top=““ padding_bottom=““ padding_left=““ padding_right=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ layout=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding_top=““ padding_right=““ padding_bottom=““ padding_left=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ center_content=“no“ last=“true“ min_height=““ hover_type=“none“ link=““ border_sizes_top=““ border_sizes_bottom=““ border_sizes_left=““ border_sizes_right=““ first=“true“][fusion_text columns=““ column_min_width=““ column_spacing=““ rule_style=“default“ rule_size=““ rule_color=““ content_alignment_medium=““ content_alignment_small=““ content_alignment=“justify“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ sticky_display=“normal,sticky“ class=““ id=““ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ font_size=““ fusion_font_family_text_font=““ fusion_font_variant_text_font=““ line_height=““ letter_spacing=““ text_color=““ animation_type=““ animation_direction=“left“ animation_speed=“0.3″ animation_offset=““]

Zaměstnáváte-li ve své firmě více než 25 zaměstnanců, jste povinni splnit čtyřprocentní podíl zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním (OZP). V případě, že požadovaným počtem zdravotně hendikepovaných zaměstnanců nedisponujete, namísto závazných finančních odvodů státu vám nabízíme zajímavější možnost. Jde o řešení prostřednictvím odběru výrobků nebo služeb od společnosti, v níž pracuje více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením, takzvané náhradní plnění. Stanovenou kvótu v MYJÓMI splňujeme beze zbytku, neboť zaměstnáváme více než 95 % OZP.

.
Více k náhradnímu plnění se dozvíte zde.

Náhradní plnění je pro firmy s nízkým podílem OZP výhodné, neboť místo odvodů do státní kasy jednoduše nakoupí zboží nebo služby od sociálních podniků, které určené procento hendikepovaných zaměstnanců mají. Tyto služby nebo zboží pak mohou použít přímo pro rozvoj svého podniku.
V MYJÓMI mají zákazníci v režimu náhradního plnění největší zájem o balicí, kompletační a kooperační práce, služby ruční automyčky či přípravu vánočních nebo dárkových balíčků pro zaměstnance nebo obchodní partnery s různým obsahem. Jejich součástí mohou být i „myjómácké“ výrobky, kterými jsou ponožky z pletací dílny nebo originální Betelné šátky s nanofitrem.

Náhradní plnění sice pro družstvo představuje jistou konkurenční výhodu oproti společnostem, které jej nabídnout nemohou, nicméně na prvním místě zůstává stoprocentní kvalita poskytovaných služeb a výrobků. Na vysokou kvalitu ostatně poukazují četné kladné reference zákazníků.

Vzhledem k tomu, že družstvo do budoucna plánuje další rozšíření nabídky, odrazí se to i na nových možnostech pro zákazníky. Aktuálně kompletní nabídku MYJÓMI družstva invalidů zahrnuje obchodní brožurka, kterou vám na vyžádání poskytnou naši obchodní zástupci.

Máte-li zájem o nabídku či další informace ohledně námi poskytovaných služeb a produktů, neváhejte nás kontaktovat na obchod@myjomi.cz.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]