Na webu ponožkárny lákají nové filtry i snížení cen

Novinky

Trvale sníženou cenu některých produktů o dvacet procent mohou nyní využít zákazníci webu naší ponožkárny na webu www.ponozkarna.eu. Tyto ponožky jsou zařazeny v kategorii slevy a k dispozici jsou na dvě desítky zajímavých vzorů v různých velikostech. K přehlednějšímu výběru stále se rozšiřujícího sortimentu různobarevných ponožek pro velké i malé zákazníky nyní na webu ponožkárny slouží nové filtry.

Dospělí zákazníci si tak mohou vybrat mezi ponožkami s velikonočními či vánočními motivy, s ovocem, zvířátky, jednobarevnými, námořnickými, oblekovými, případně puntíkovanými navrženými a vyrobenými prioritně pro říjnový Puntíkový den, prostřednictvím něhož se do povědomí veřejnosti dostává závažné a nepříjemné autoimunitní onemocnění v podobě psoriázy (lupénky).

Puntíky nejen poslední říjnový pátek
A protože MYJÓMI družstvo invalidů coby výrobce ponožek se k tomuto dni, který letos připadá na pátek 29. října, už podruhé připojuje, světlo světa spatřily i speciální puntíkované ponožky v bílé a černé variantě. Společně s novými polyesterovými čepicemi s puntíky doplnily certifikované puntíkované Betelné šátky s nanofiltrem, které zaměstnanci MYJÓMI pro tuto příležitost vyrobili už loni. A protože doplňky s puntíky je možné nosit nejenom při Puntíkovém dni, nýbrž i celoročně, v nabídce „myjómáckých“ e-shopů šátky s barevně sladěnými čepicemi a ponožky zůstanou i v následujících měsících.

Kromě puntíků v ponožkárně přibyly také další nové vzory – a to především oblíbené a univerzální jednobarevné černé vyšší ponožky, dále pak originální vzor ‚piano‘, jenž potěší nejenom klavíristy, nebo ponožky s motivem kaktusů.

Ovoce, zvířátka a námořnické motivy jako nový základní filtr hrají prim rovněž v „ponožkové“ nabídce pro děti, přičemž dospělí zákazníci si navíc mohou vybírat mezi mnoha vzory v kategorii nízkých ponožek. Obecně se dá říct, že pro pohodlnější výběr budou současně s novými dezény ponožek postupně přibývat i další filtry.

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.