Předem naplánovaná logistika výroby, její stabilizace a zaručené dodání zakázky v termínu – to vše je spojeno s vánočními dárky z pletací nebo šicích dílen MYJÓMI, které není dobré nechávat na poslední chvíli. V listopadu už totiž může být pozdě a i nám je pak líto, když nemůžeme zájemcům vyjít vstříc a některé jejich požadavky musíme z časových i kapacitních důvodů odmítnout. Navíc i my chceme mít pro zaměstnance práci zajištěnou v předstihu.

ZASLAT PŘEHLED VÝROBKŮ A SLUŽEB

MYJÓMI provozuje pět šicích dílen – v Brně, Chocni, Třebíči, Břeclavi a Rumburku; celkem je v nich zaměstnáno devětatřicet švadlenek. V brněnské pletací dílně, z níž vycházejí originální ponožky, stroje aktuálně obsluhuje šest zaměstnanců. A co všechno si je možné jako zajímavý vánoční dárek pro zaměstnance či firemní partnery objednat? Kromě již zmíněných různobarevných ponožek, které mohou mít logo dané firmy, obrázek či nápis podle přání zákazníka, jde také o originální Betelné šátky s nanofiltrem s individuálním potiskem na přání, barevně sladěnými čepicemi, nákrčníky a dalšími doplňky z šicích dílen. A protože zaměstnáváme více než 95 procent zdravotně znevýhodněných osob, naše produkty i služby lze čerpat i formou náhradního plnění.

Radost pod stromečkem bezesporu udělají také vánoční balíčky – na základě přání klientů mohou obsahovat prakticky cokoliv. Buď produkty, které si zákazník zajistí sám, anebo mu je po dohodě obstaráme. Originální dárkové balíčky, sáčky nebo kazety doplněné barvenou dřevitou vlnou tak mohou obsahovat jak „myjómácké“ Betelné šátky nebo ponožky, ale například i čerstvě praženou výběrovou kávu NATURPARK 12, případně další produkty ze spřátelených sociálních podniků či od jiných českých výrobců. Nechte si zaslat naši obchodní brožurku s předstihem, v klidu a beze stresu si vyberte vánoční dárek podle svých představ. Formulář k odeslání obch. brožury najdete níže.

ZDARMA ZASLÁNÍ OBCHODNÍ BROŽURY

Nechejte si zaslat na e-mail naši obchodní brožuru, kde Vám podrobně představíme všechno co umíme!

    Vyčkejte na potvrzení odeslání formuláře (10s)