24.6.2020

MYJÓMI má zpravodaj!

Zpravodaj

Zajímá vás, jak to v MYJÓMI chodí? Co všechno děláme, kdo u nás pracuje a čím vším naplňujeme principy sociálního podnikání? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli „ANO“, máte příležitost si své přání také splnit!

Zpravodaj ŽIVOT V MYJÓMI vám bude postupně na všechno odpovídat. Nahlédněte do zbrusu nového prvního čísla, které jsme po intenzivní práci dne 18. 6. 2020 přivedli na svět. Uvědomujeme si totiž, že je velmi důležité mít nástroj, který bude průběžně informovat naše zaměstnance o novinkách z pracovního prostředí. Vycházet bude jako občasník každé dva až tři měsíce. O názvu zpravodaje měli zaměstnanci možnost hlasovat v interním hlasování. Za vznik zpravodaje vděčíme Bc. Petře Blachové, vedoucí našeho PR a marketingového oddělení, a Mgr. Jiřímu Němcovi, externistovi ze společnosti KAPSI s.r.o. Věříme, že oceníte nejen obsahovou stránku, ale i vzhled celého časopisu.

První číslo většině zaměstnancům osobně předal pan předseda, Petr Horký, který si pro tuto mimořádnou událost vyhradil čas ve svém harmonogramu. Zaměstnanci byli příjemně překvapení a společně se zpravodajem obdrželi i pár autorských ponožek první jakosti z naší pletací dílny. Tento drobný dárek představoval symbolickou náhradu za sportovní den, který je v MYJÓMI oblíbenou a pravidelnou tradicí, ale musel být bohužel z důvodu koronavirové krize v letošním roce zrušen. Doufáme, že si zaměstnanci náš nový zpravodaj oblíbí a budou mít radost z témat, které pro ně pokaždé jinak zpracujeme.

A na co všechno se můžete těšit? V každém čísle bude prostor pro menší soutěž! Skrze Okénko z dílničky smíte nakouknout pod ruce pracující na jednotlivých provozovnách. Skutečnost, že každý zaměstnanec v MYJÓMI je svým způsobem neobyčejný, vám dokáží Příběhy zaměstnanců. Dozvíte se něco zajímavého o tom, s kým spolupracujeme a jak tato spolupráce probíhá. Nezapomněli jsme ani na tematiku sociálního podnikání. Protože jsme se rozhodli, že necháme nahlédnout pod pokličku také širokou veřejnost, můžete si jeho pdf verzi prohlédnout zde.

Věříme, že si z tohoto poměrně širokého spektra každý z vás vybere něco zajímavého.
Přejeme příjemné počtení!

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.