27.2.2017

MYJÓMI v číslech

Aktuality Naši lidé Zajímavosti

Rok se s rokem sešel, a tak nás napadlo udělat si takové zhodnocení 16 roku tohoto milénia a druhého roku života MYJÓMI družstva invalidů, abychom zjistili čeho jsme dosáhli nejen v oblasti kooperací. Vyšla nám celkem hezká čísla a tak jsme se rozhodli podělit se o ně s okolním světem.

Loňský rok byl pro naše družstvo poměrně úspěšným o čem svědčí fakt, že jsme se rozrostli na 6 provozoven (celkem 8 dílen) v nichž stoupl počet zaměstnanců oproti roku 2015 o více jak 130 % tedy z 58 zaměstnanců na 136. Celkově jsme tak odpracovali více než 115 960 hodin.

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][su_custom_gallery source=“media: 779″ limit=“6″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“500″ title=“never“]

A co jsme v rámci kooperací dělali?

Bylo toho hodně, a proto vybereme jen několik nejzajímavějších čísel. :-)
Tak například:

  • V našich dvou šicích dílnách děvčata zpracovala přes 700 km nití, které využily při výrobě 66 253 rukavic a dalších výrobků.
  • Dílny v Centru Kociánka a ve Svitavách zpracovaly 40 t hoblinové podestýlky a dřevité vlny pro hlodavce.
  • Kluci z automyčky ručně umyli exteriér a interiér u 1237 osobních automobilů.
  • V největší dílně MYJÓMI na Křižíkové 70 naši zaměstnanci zkompletovali
    418 025 ks kosmetických balíčků nebo 45 km kabelů a bužírek při kompletaci kabelových svazků.

Co napsat na závěr? Z výše uvedeného je patrné, že se stáváme silným partnerem v oblasti kooperací a služeb s nezanedbatelným výkonem práce.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.