14.11.2018

MYJÓMI otevřelo již 12. provozovnu

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Zajímavosti

MYJÓMI družstvo invalidů se rozrostlo o další provozovnu! V pondělí 5. listopadu byla v budově bývalé České spořitelny na ulici Cejl otevřena již 12. provozovna MYJÓMI. K tomuto kroku nás vedla obrovská expanze, která družstvo v letošním roce potkala, a také velký zájem lidí s handicapem o nabízené pracovní pozice.  Počet zaměstnanců v MYJÓMI k dnešnímu dni čítá přes 300 lidí.

[su_custom_gallery source=“media: 1729″ limit=“3″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“460″ title=“never“]

Nová pobočka na Cejlu prozatím zaměstnává 28 lidí. Ti doposud pracovali na montážní dílně na Špitálce. Vlivem okolností jsme však byli “nuceni” dílnu přestěhovat do nových útulných prostor na Cejlu. Dosavadní prostory na Špitálce již nedovolovaly navyšování počtu zaměstnanců a také se připravují k dlouho plánované rekonstrukci.

[su_custom_gallery source=“media: 1732″ limit=“3″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“460″ title=“never“]

Provozovna Brno Cejl funguje na 2 směny, na nichž pracují lidé na 4 až 6-ti hodinových úvazcích. Pracovní uplatnění zde najdou lidé se smyslovým, tělesným, mentálním handicapem či lidé mající zkušenost s duševním onemocněním. Do budoucna je plánováno navýšit počet na 60 zaměstnanců se zdravotním postižením.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.