>>MYJÓMI otevřelo již 12. provozovnu

MYJÓMI otevřelo již 12. provozovnu

MYJÓMI družstvo invalidů se rozrostlo o další provozovnu! V pondělí 5. listopadu byla v budově bývalé České spořitelny na ulici Cejl otevřena již 12. provozovna MYJÓMI. K tomuto kroku nás vedla obrovská expanze, která družstvo v letošním roce potkala, a také velký zájem lidí s handicapem o nabízené pracovní pozice.  Počet zaměstnanců v MYJÓMI k dnešnímu dni čítá přes 300 lidí.

Nová pobočka na Cejlu prozatím zaměstnává 28 lidí. Ti doposud pracovali na montážní dílně na Špitálce. Vlivem okolností jsme však byli “nuceni” dílnu přestěhovat do nových útulných prostor na Cejlu. Dosavadní prostory na Špitálce již nedovolovaly navyšování počtu zaměstnanců a také se připravují k dlouho plánované rekonstrukci.

Provozovna Brno Cejl funguje na 2 směny, na nichž pracují lidé na 4 až 6-ti hodinových úvazcích. Pracovní uplatnění zde najdou lidé se smyslovým, tělesným, mentálním handicapem či lidé mající zkušenost s duševním onemocněním. Do budoucna je plánováno navýšit počet na 60 zaměstnanců se zdravotním postižením.

2018-11-22T11:16:41+02:00Listopad 14th, 2018|Categories: Novinky|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MYJÓMI otevřelo již 12. provozovnu