Strojový tisk nástřikem
(Ink-Jet)

Potřebujete natisknout nějaký text například na krabičku? Nebo třeba označit čárový kódem? Díky naší tiskárně LINX 8900 vám nejen s tím rádi pomůžeme.

Co přesně vám poskytneme

Umíme zajistit potisk například na krabičky pro rozličné výrobky, jako jsou dárková balení čokolády nebo kosmetiky. Ale nejen to – využití se najde prakticky všude, kde je třeba uvést čárový kód, QR kód, alfanumerické zprávy, grafiku, loga či různé další symboly. Materiály pak mohou být karton, sklo, kov, plast nebo fólie či různé pásky.

Naše inkoustová tiskárna LINX 8900 včetně dopravníku pro přesun potiskovaných předmětů umožňuje tisk tří řádků jednou tryskou s výškou znaků v rozmezí 1,88,8 milimetru. Maximální rychlost tisku činí 2,92 metru za sekundu při maximálním použití 1333 znaků. Zkrátka spolehlivá a kvalitní technologie..

Zakázky přijímáme v různém rozsahu, přičemž minimální objednávka je od 500 kusů (ve výjimečných případech se můžeme domluvit na potisku i menšího množství).

Barva tisku je standardně černá, v případě zakázky v řádu tisíců až desetitisíců kusů je možné po dohodě zajistit i jinou barvu nástřiku.

TIP: Kontinuální potisk si můžete objednat buď jako součást kompletačního postupu, anebo jako samostatnou činnost.

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.