MYJÓMI nabízí i kávu NATURPARK12 – NAVÍC MŮŽE BÝT I SOUČÁSTÍ BALÍČKŮ!

Kvalitní jihoamerickou, případně africkou kávu i s logem konkrétní společnosti, již praží zaměstnanci sociálního podniku NATURPARK 12 v Kokoříně, aktuálně obchodním partnerům nabízí i MYJÓMI družstvo invalidů. Nabídku mohou využít firmy, které svým zaměstnancům chtějí poskytnout požitek ze skutečně prvotřídní kávy a současně jim udělat radost. Další možností je dodání různých balíčků, například dárkových, anebo nyní už i vánočních, jejichž součástí může být právě výběrová káva. Potěší jak zaměstnance firem, tak jejich obchodní společníky. Navíc si můžete snížit Vaše náklady, protože tyto služby si můžete uplatnit v rámci náhradního plnění.

Balíčky ve svých dílnách zkompletují a ozdobně zabalí zaměstnanci MYJÓMI a na základě přání klientů mohou obsahovat prakticky cokoliv. Buď produkty, které si zákazník zajistí sám, anebo si je po dohodě nechá obstarat. Originální dárkové balíčky, sáčky nebo kazety doplněné barvenou dřevitou vlnou tak mohou obsahovat rovněž originální pletené ponožky z pletací dílny MYJÓMI nebo neméně unikátní Betelné šátky různých barev a potisků, případně další produkty ze sociálních podniků či od jiných českých výrobců.

Zájemci si mohou vybrat z několika druhů kávy na přípravu espressa, filtrované kávy, případně zvolit kávový mix. Při poptávce o jakostní a lahodnou čerstvou kávu praženou v České republice se stačí obrátit na e-mail odchodního oddělení obchod@myjomi.cz.