>>Myjómi – člen AZZP

Myjómi – člen AZZP

Asociace je od roku 1993 zájmovým sdružením, společnou iniciativou a platformou, která hájí zájmy významné skupiny zaměstnavatelů usilujících o rovnováhu podnikatelské konkurenceschopnosti se sociálním posláním ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Asociace spojuje své podnikání s plněním obecně prospěšné sociální role.

Bere na sebe dobrovolně spoluodpovědnost nejen za pracovní, ale i ekonomické a společenské začlenění významné skupiny lidí se zdravotním postižením, kteří z různých důvodů nemohou nebo nechtějí nalézt uplatnění ve své původní profesi nebo na běžném trhu práce.

Naše družstvo je řádným a dobrovolným členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených od roku 2015. Asociace nám dává informace „z první ruky“ a nabízí podporu v obtížných situacích, výměnu zkušeností v oblasti sociálního podnikání a spousty dalšího.

 

Jako členové AZZP jsme také přijali Etický kodex, který nás zavazuje k etickému chování a nepoškozujícímu vystupování a neohrožující zájmy zaměstnanců a ostatní členů AZZP.

Etický kodex naleznete na stránkách asociace nebo zde ve formátu PDF.

2016-11-10T14:31:08+00:00 Listopad 10th, 2015|Categories: Novinky|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Myjómi – člen AZZP