20.9.2019

MYJÓMI a Tichý svět

Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Zajímavosti

Protože máme řadu zkušeností s pracovním zařazováním osob s různými druhy zdravotních omezení, jsme schopni zajišťovat i takové potřeby, jako jsou pracovní stáže studentů se zdravotním postižením. Již podruhé se na nás s prosbou o poskytnutí praxe obrátila nezisková organizace Tichý svět, o. p. s. pro svého neslyšícího klienta.

[su_custom_gallery source=“media: 1975″ limit=“2″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“460″ title=“never“]

Praxe studentů se sluchovým postižením zajišťuje naše dlouholetá neslyšící zaměstnankyně, paní Andrea Malinková, která v případě potřeby funguje rovněž jako pomocník v komunikaci s takovým klientem pro naše interní potřeby v rámci firmy, protože ovládá český i znakový jazyk. Ona je tedy tím, kdo stážistu zaškoluje, zadává mu úkoly a provází ho celou praxí od prvního dne až do samého závěru.

[su_custom_gallery source=“media: 1976″ limit=“2″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“460″ title=“never“]

Stážista s ní intenzivně pracoval 2 krásné týdny nabité informacemi o principu chodu firemní kanceláře a její organizace a vyzkoušel si řadu praktických dovedností administrativního pracovníka. S praxí, kterou u nás získal, se může uplatnit na trhu práce v různých typech kanceláří jako administrativní pracovník nebo spisovník. Přejeme mu, aby nadšení, které u nás projevoval, provázelo celou jeho profesní kariéru.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.