Montáže a demontáže

Potřebujete něco přidělat či naopak oddělat? Díky našim dílnám vám můžeme poskytnout pestrou škálu montážních a demontážních prací, a to v elektrotechnice, zámečnictví či automobilovém průmyslu.

Co přesně vám poskytneme

  • Elektromontáže se týkají elektrotechnických a elektronických součástí i celých výrobků. Tyto zakázky řešíme individuálně, protože nechceme, aby naši zaměstnanci přišli do styku s nebezpečnými materiály.
  • Zámečnictví zahrnuje například vyhrubování a vystružování otvorů, zahlubování, odjehlování, kontrolu a očištění strojních součástek, očišťování svárů, čištění a regulaci závitů po povrchových úpravách a další služby s tím spojené.
  • Automobilové práce představují montování drobnějších součástek a komponentů (např. tažného zařízení), montování doplňků a jejich následná kontrola. Zvládneme také montáž rámečků SPZ či komponent v rámci autoelektriky.

TIP: Nemusíte si u nás vybrat jen jednu oblast – montážní a demontážní práce umíme kombinovat a dodávat s našimi dalšími službami . Při dlouhodobé spolupráci navíc můžeme služby poskytnout přímo ve vašich prostorech, pokud budou vyhovovat potřebám našich zaměstnanců.

Podívejte se, jak nám to jde

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.