30.10.2016

Mezinárodní školení v Itálii

Aktuality Co se děje v MYJÓMI

Mezinárodní školení sociálního podnikání

Druhý ročník Školy sociálního podnikání (Social Cooperatives International School (SCIS2016)) se konalo 20. až 23. října 2016 v Neapoli. Školení na zvýšení podnikatelského profilu, je speciálně určeno manažerům družstev a podniků, kterým nabízí nejen vzdělání v oblasti sociálního podnikání, ale také prostor pro teoretickou diskusi s výměnu informací v praktických otázkách tohoto odvětví. Umožňuje tak vzájemné porozumění mezi účastníky a podporuje vytváření profesionálních a obchodních kontaktů (networking).

Zúčastnění za družstvo MYJÓMI předseda p. Horký a místopředseda p. Kučera se a letošním ročníku dozvěděli o místním rozvoji, partnerství mezi podniky se sociální zaměřením i konvenčními podniky a o finančních nástrojích pro rozvoj sociálního podnikání atd.

[su_custom_gallery source=“media: 650,651″ limit=“10″ link=“lightbox“ target=“blank“ width=“800″ height=“540″]

Specifikou byl seminář s italskými a mezinárodními institucemi, kde se diskutovalo o roli sociálního podnikání, politiky, začleňování a mezinárodní rozvojové spolupráce. Všichni účastníci byli požádáni, aby předložili náměty, poté byli vybráni čtyři lidé kteří prezentovali a diskutovali o jejich inovativních projektech s Santo Versace a předsedou Gianni Versace.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.