>>Mezinárodní školení v Itálii

Mezinárodní školení v Itálii

Mezinárodní školení sociálního podnikání

Druhý ročník Školy sociálního podnikání (Social Cooperatives International School (SCIS2016)) se konalo 20. až 23. října 2016 v Neapoli. Školení na zvýšení podnikatelského profilu, je speciálně určeno manažerům družstev a podniků, kterým nabízí nejen vzdělání v oblasti sociálního podnikání, ale také prostor pro teoretickou diskusi s výměnu informací v praktických otázkách tohoto odvětví. Umožňuje tak vzájemné porozumění mezi účastníky a podporuje vytváření profesionálních a obchodních kontaktů (networking).

Zúčastnění za družstvo MYJÓMI předseda p. Horký a místopředseda p. Kučera se a letošním ročníku dozvěděli o místním rozvoji, partnerství mezi podniky se sociální zaměřením i konvenčními podniky a o finančních nástrojích pro rozvoj sociálního podnikání atd.

Specifikou byl seminář s italskými a mezinárodními institucemi, kde se diskutovalo o roli sociálního podnikání, politiky, začleňování a mezinárodní rozvojové spolupráce. Všichni účastníci byli požádáni, aby předložili náměty, poté byli vybráni čtyři lidé kteří prezentovali a diskutovali o jejich inovativních projektech s Santo Versace a předsedou Gianni Versace.

2016-11-10T14:57:59+02:00Říjen 30th, 2016|Categories: Novinky|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mezinárodní školení v Itálii