KOOPERACE A KOOPERAČNÍ ČINNOST

Firma Myjómi, družstvo invalidů v rámci kooperace a outsourcingu realizuje pro své partnery (zákazníky) spousty činností v oblasti:

Naše firma se neustále rozrůstá jak velikostí, tak i kapacitou lidských zdrojů. Svým partnerům jsme schopni zabezpečit zakázky v desetitisících kusech, ať se již jedná o balení produktů, textilní výrobky z šicích dílen nebo kompletace kabelových svazků.

Kooperace s družstvem MYJÓMI

Naši zaměstnanci jsou převážně osoby se zdravotním handicapem, proto jsou naše dílny chráněné a svým partnerům nabízí veškeré své služby v náhradním plnění.

Máme zkušenosti například s:
– Kompletací a balením drogistických dárkových balíčků.
– Demontáž a třídění kovo-plastových dílů pro automotive.
– Šití dětských plen.
– Balení podestýlky pro hlodavce.
– Váhová kontrolní činnost
– Třídění různorodých kovových směsí.
– Přebalování, přelepování českých návodů u drogistických výrobků.

Máte zájem o některou z výše uvedených služeb nebo potřebujete doplňující informace?
Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo na e-mail info(@)myjomi.cz

Co je kooperace a outsourcing?

Kooperace je v podstatě vzájemná dobrovolná spolupráce ať již podniků nebo mezilidských vztahů. Kooperativní činnost vzniká na základě společných cílů při které všichni účastníci profitují zejména pak maximalizují svůj zisk. Spolupráci navazují podniky snažíc se snížit podnikatelská rizika, zvýšení hospodárnosti a konkurenceschopnosti.

Jedním z důvodů a časté realizaci kooperace dochází v tzv. outsourcing, tedy v tom případě, kdy podnik vyčlení ze své činnosti takové práce, které není schopna vlastními silami provádět dostatečně efektivně. Tuto činnost v rámci kooperace předá druhému podniku (subkontraktorovi), který ji zvládne efektivněji. Outsourcing je v době sílící globalizace velmi častý a jeho popularita velmi výrazně roste a získává převahu nad dříve velmi častým jevem integrace činností, které je podnik schopen realizovat vlastními silami. Podniky se zaměřují zejména na ty činnosti, které realizují efektivněji, vynakládají nižší náklady nežli jejich kooperativní dodavatelé.