Kompletace

Potřebujete naplnit různé balíčky či sestavit hezké dárkové sety? Umíme zkompletovat skoro vše, co si dokážete představit. Je to pro nás totiž nejvýznamnější typ činnosti.

Co přesně vám poskytneme

Jedná se převážně o ruční a dokončovací práce u výrobků, než se dostanou ke konečnému spotřebiteli. Jde tedy o skládání rozličných produktů a komponentů do originálních krabiček nebo jiných balení – například velikonoční košíky, vánoční balíčky, kosmetické sety apod.

Jednotlivé krabičky také umíme podle přání uvnitř ozdobit hezkou barevnou dřevitou vlnou.

Tyto ruční práce často zahrnují lepení štítků s logem, českou etiketou nebo EAN kódem, což pro nás také není žádný problém. Závěrem u nás dárkový balíček nebo nově označený výrobek projde ještě kontrolou kvality.

TIP: Nemusíte si u nás vybrat jen jednu oblast – kompletace můžeme poskytnout s našimi dalšími službami. Při dlouhodobé spolupráci navíc můžeme služby poskytnout přímo ve vašich prostorech, pokud budou vyhovovat potřebám našich zaměstnanců.

Podívejte se, jak nám to jde

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.