26.10.2020

Kdy si budete moci přečíst druhé číslo zpravodaje?

Co se děje v MYJÓMI Zajímavosti

Víme, že již netrpělivě očekáváte 2. číslo našeho občasníku ŽIVOT V MYJÓMI, které mělo začátkem měsíce vyjít v tištěné podobě. Ze strany redakce byl zpravodaj dokončen poslední týden v září a do tisku šel na přelomu září a října. Vzhledem k technickým problémům v tiskárně souvisejícím s koronavirovými opatřeními se však jeho vydání v „papírové“ podobě ještě o něco opozdí.

Jak dlouhý je běžně takový tiskový proces?
Rozhodně nejde srovnávat administrativní tiskárny v kanceláři nebo zvláště pak tu, kterou máte propojenou s počítačem. V komerčních tiskárnách nejdříve obdrží objednávku s počtem výtisků a dále také tisková data, tedy i našeho zpravodaje. V první fázi se připravené strany vytisknou na větší archy, které pak čeká ořez do velikosti, v níž se dostanou čtenářům do rukou. Ořezávat však není možné ihned po vytisknutí, nejdříve archy čeká maximálně dvoudenní proces schnutí. Bez něj totiž hrozí, že se čerstvý tisk rozmaže. Po ořezání na požadovanou velikost je ještě nutné stránky pozohýbat a jednotlivé dvoustrany do sebe vložit tak, aby na sebe čísla stránek navazovala. V konečné fázi je třeba strany sešít, aby se čtenářům zpravodaj v ruce nerozpadal, a pak už jen hromady nových čísel zabalit a odeslat k distribuci.

Druhé číslo zpravodaje se navíc od prvního vydání liší. Na základě úspěchu prvního čísla se rozhodl pan předseda představenstva Petr Horký navýšit počet výtisků a také rozšířit zpravodaj o čtyři strany. Celkem tedy MYJÓMI obdrží 800 výtisků! Ty pak budou rozdány a rozeslány do ostatních poboček hned, jak to bude možné.

On-line zveřejnění jsme původně chtěli nechat až po předání tištěných zpravodajů, jako tomu bylo u prvního čísla, ale nakonec jsme se rozhodli jinak. Protože vás nechceme připravit o další porci informací a novinek z naší firmy, zpravodaj jsme zveřejnili v elektronické podobě už nyní!

Najdete ho na odkazu ZDE.

P. S.: Vydání třetího a současně i letošního posledního čísla zpravodaje ŽIVOT V MYJÓMI je naplánováno na prosinec. Uděláme všechno pro to, abyste si ho mohli přečíst ještě před vánočními svátky. Držte nám palce!

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.