31.5.2016

Myjómi – na festivalu Dobrý den Kociánko

Aktuality Naši lidé Zpravodaj

Myjómi na festivalu

Jak jsme již avizovali na našich zdech sociální sítí Facebook a Google+, v pátek 27.5.2016 ožil park Centra Kociánka (CK) šestým a dá se tedy říct tradičním festivalem lidských hodnot Dobrý den Kociánko . Všechny brány areálu byly otevřeny veřejnosti, a tak i naše družstvo otevřelo dveře svých chráněných dílen, které se nachází v areálu CK. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout nejen pracovní prostory, ale vidět také některé z našich činností, kterými se v rámci kooperací zabýváme.

Uživatelé, zaměstnanci a přátelé Centra Kociánka si nachystali bohatý program na několika scénách, které doplňoval Jarmark s mnoha prodejními stánky chráněných dílen z celého Jihomoravského kraje. V celém areálu se pak nacházelo spousty atrakcí a her pro nejmenší i dospělé a tak jsme si mohli vyzkoušet slaňování, sprejerské umění a jiné.

Letošní festival lidských hodnot se nesl v duchu souznění a společně s krásným počasím se pořadatelům tuto hodnotu povedlo naplnit a věříme, že nejen my, ale i ostatní návštěvníci odcházeli plni harmonického klidu.

PS: Rádi bychom touto cestou poděkovali za vedení Myjómi všem našim zaměstnancům za účast a podporu PR. Děkujeme.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.