2.6.2017

Dobrý den Kociánko 2017

Aktuality Co se děje v MYJÓMI

Již 7. ročník festivalu Dobrý den Kociánko a oslava dětského dne oživuje zahrady původního zámečku ze 13. století, který je dnes parkem Centra Kociánka v Brně.

Jako každý rok hostil jarmark Dobrý den Kociánko spousty prodejních i ukázkových stánků chráněných dílen. Ke koupení bylo vše možné od ručně šitých polštářků, různých drobností až po výrobky košíkářské dílny. Naše družstvo se tohoto Festivalu v zahradách hodnot zúčastnilo již po druhé. S Centrem Kociánka úzce spolupracujeme a jelikož máme v areálu máme otevřeny dvě dílny, přispěli jsme letos ke všeobecnému mumraji svým stánkem i my.

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][su_custom_gallery source=“media: 1158″ limit=“1″ link=“custom“ width=“800″ height=“550″ title=“never“]

Prohlídnout jste si mohli výrobky našich zaměstnanců, které složili, zabalili či jinak zpracovali v rámci kooperačních činností a věřte, že výrobků nebylo málo a s přehledem zabrali dva stoly. Dalším aktivitou byla nejen propagace družstva a nábor nových zaměstnanců, ale hlavně ukázat návštěvníkům festivalu, že i tělesně postižení dokáží vytvářet plnohodnotnou práci s prokazatelným výsledkem, který dává smysl a především užitek nám všem.

>>Jste OZP a hledáte práci? Kontaktujte nás.<<

 

[su_youtube url = „https://www.youtube.com/watch?v=IT6gkgdR1AA“ width = „800“ height = „500“]
Video upoutávka na Dobrý den Kociánko 2017, zdroj: youtube.com

Děkujeme

Všem zúčastněným děkujeme a zvláštní dík pak všem, kteří se podíleli na přípravě této velkolepé akce. Díky a příští rok zase na shledanou.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.