>>Dobrý den Kociánko 2017

Dobrý den Kociánko 2017

Již 7. ročník festivalu Dobrý den Kociánko a oslava dětského dne oživuje zahrady původního zámečku ze 13. století, který je dnes parkem Centra Kociánka v Brně.

Jako každý rok hostil jarmark Dobrý den Kociánko spousty prodejních i ukázkových stánků chráněných dílen. Ke koupení bylo vše možné od ručně šitých polštářků, různých drobností až po výrobky košíkářské dílny. Naše družstvo se tohoto Festivalu v zahradách hodnot zúčastnilo již po druhé. S Centrem Kociánka úzce spolupracujeme a jelikož máme v areálu máme otevřeny dvě dílny, přispěli jsme letos ke všeobecnému mumraji svým stánkem i my.

Prohlídnout jste si mohli výrobky našich zaměstnanců, které složili, zabalili či jinak zpracovali v rámci kooperačních činností a věřte, že výrobků nebylo málo a s přehledem zabrali dva stoly. Dalším aktivitou byla nejen propagace družstva a nábor nových zaměstnanců, ale hlavně ukázat návštěvníkům festivalu, že i tělesně postižení dokáží vytvářet plnohodnotnou práci s prokazatelným výsledkem, který dává smysl a především užitek nám všem.

>>Jste OZP a hledáte práci? Kontaktujte nás.<<

 

Video upoutávka na Dobrý den Kociánko 2017, zdroj: youtube.com

Děkujeme

Všem zúčastněným děkujeme a zvláštní dík pak všem, kteří se podíleli na přípravě této velkolepé akce. Díky a příští rok zase na shledanou.

2018-03-29T18:43:47+02:00Červen 2nd, 2017|Categories: Život v Myjómi|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dobrý den Kociánko 2017