11.5.2022

Den otevřených dveří Rumburk

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Služby MYJÓMI

Montážní dílna v Rumburku otevře své dveře veřejnosti

Od října 2020 funguje v Rumburku v pořadí už osmá pobočka MYJÓMI družstva invalidů. Vzhledem k předchozím epidemiologicky problematickým časům ji ale až nyní můžeme blíže představit veřejnosti. Konkrétně její montážní dílnu, která se nachází v ulici Slovenského národního povstání 692/7b. Zveme proto všechny zájemce, ať už jsou to zástupci firem, sociálních a podobných zařízení, místní samosprávy a dalších úřadů či veřejnosti, na den otevřených dveří dílny, který se uskuteční ve středu 8. června v době od 10 do 15 hodin.

Prohlídky pracoviště

Kromě úvodního slova ze strany Petra Horkého, předsedy představenstva MYJÓMI družstva invalidů návštěvníky čekají vlastní prohlídky. Velice rádi všechny, kteří se zajímají o to, jak to v takové dílně, kde se provádějí nejčastěji montážní, balicí a kompletační práce, chodí. Přímo na místě je seznámíme s činnostmi, kterými se tam zaměstnanci s různými typy fyzického, mentálního či kombinovaného onemocnění zabývají, a současně zodpovíme všechny jejich otázky.

Nový začátek

Vzhledem k tomu, že se jedná o chráněnou dílnu, je pro nás nejdůležitější, aby zaměstnanci, kteří chtějí pracovat, nicméně kvůli svému zdravotnímu hendikepu by jen s obtížemi našli uplatnění na běžném trhu práce, byli na svém pracovišti spokojeni. Jenom tak mohou dosáhnout maximální kvality odvedené práce, na níž si v MYJÓMI zakládáme a kvůli které se k nám naši zákazníci vracejí. Zaměstnancům proto nabízíme pracovní úvazky upravené na míru jejich možnostem a schopnostem. Firemním mottem ostatně je ‚Nabízíme lidem nový začátek, abychom ukázali, že společně umíme tvořit kvalitu.‘ Protože kde je vůle, je i cesta…

Služby i produkty

Sociální podnik MYJÓMI družstvo invalidů se sídlem v Brně vznikl v roce 2014 a aktuálně zaměstnává v celkem devíti pobočkách v pěti krajích ČR více než pět stovek zaměstnanců, z nichž zhruba 95 procent je zdravotně znevýhodněných. Svým obchodním partnerům nabízíme široké portfolio služeb – od ručního mytí automobilů přes šicí, kompletační a balicí práce včetně výroby vlastních designových produktů šicích nebo pletací dílny na míru, vše taktéž v režimu náhradního plnění.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.