DÁRKOVÉ BALÍČKY, KOSMETICKÉ KAZETY

Tyto ruční práce spadají pod kompletace, ale protože jsou stále vyhledávanější a oblíbenější, mají prostor zde i v obchodní brožurce. Podobné zakázky zajišťujeme pravidelně, zvláště když je jejich sezóna. Může to být před svátky (Velikonoce, Vánoce) nebo před tím, než kosmetická značka uvede na trh nové produkty (dle ročních období). Naši zaměstnanci se vždy na tyto ruční práce těší, protože zároveň se mají možnost seznámit s výrobky, které doposud neznali. Z výsledků jsou nadšení, navíc když svoji práci vidí v obchodech, kde se pak kazety prodávají, je to pro ně motivující.

Máte vlastní výrobky, ale nemáte je do čeho poskládat?

Dejte nám vědět, jakou máte představu nebo pro jaký účel jsou dárkové balíčky určeny. Jsme schopni Vám vhodný obal zajistit. Proces balení bude navíc efektivnější, protože zaměstnanci budou pracovat s materiály, na které jsou už zvyklí a vědí, jaké mají vlastnosti.

Jak mohou jednotlivé balíčky vypadat?

To záleží jenom na Vás. Může se jednat o jakékoli produkty, které nám dodáte ze své výroby, ale také se s námi můžete domluvit na zajištění celého obsahu balíčku, nebo jen jeho části.
Jako obalový materiál máte na výběr mezi krabičkami, kazetami a ozdobnými sáčky, ale k dispozici jsou rovněž dárkové koše s barvenou dřevitou vlnou, taktéž z naší produkce. Takže jestli stále vybíráte jak potěšit své zaměstnance, můžete se na nás obrátit.

Co nabízíme na doplnění balíčků?

  • Ponožky s Vaším logem nebo jiným objednaným vzorem, které navrhneme a vytvoříme v naší pletací dílně.

  • Betelný šátek s logem nebo jiné doplňky (čepice, čelenky, nákrčníky a další výrobky z šicí dílny).
  • Pražená káva pod vaší značkou.
  • Česká čokoláda Carla.
  • Výrobky ISOLINE nebo NERODRINK.
  • Produkty, které nabízí na svém eshopu REVENIUM.
  • Kalendáře či jinou polygrafickou výrobu.
  • Dřevitou vlnu (přírodní i barvenou).

Škálu produktů každým rokem rozšiřujeme, stejně tak i kapacitu lidských zdrojů, a protože zaměstnáváme více než 95 % osob se zdravotním znevýhodněním, můžete naše služby čerpat také formou náhradního plnění.
Podrobnosti případné spolupráce směřujte na email obchod@myjomi.cz nebo se můžete obrátit přímo na naše obchodní zástupce.