Blistrování

Pokud potřebujete své zboží trvanlivě a kvalitně zabalit, můžete využít blistrování u nás. K dispozici máme italský balicí stroj BLISTER CB540, se kterým bude ochráněno proti vlhkosti, prachu, rozbití a dalším vlivům.

Co přesně vám poskytneme

Blistrování je typ balení, které můžete vidět níže na fotkách a na které jste určitě narazili v obchodech. Je ideální například pro malou elektroniku typu baterie, žárovky atd. Využíváme přitom standardně materiál dle specifik klientů, ale po domluvě můžeme použít i recyklovaný.

Samozřejmostí je pro nás dodržování norem a hygienických předpisů, proto bohužel nemůžeme balit potraviny, které podléhají zkáze, a různé další zboží jako pyrotechnika či léky.

O kvalitu se stará náš stroj BLISTER CB540, který umožňuje balený výrobek hned zobrazit a zkontrolovat. Navíc se s ním dají tvořit barevné reklamy a popisy výrobku na povrchu základního kartonu. Vyzdvihnout musíme samotnou kvalitu balení oproti jiným druhým, díky čemuž můžete dokonce finančně ušetřit.

TIP: Zakázky přijímáme v malém i velkém rozsahu, přičemž blistrování nabízíme jako součást kompletačního postupu nebo jako samostatnou činnost.

Podívejte se, jak nám to jde

Na kvalitě si dáváme záležet

„Možná vás napadají otázky týkající se kvality prací, produktů atp. Můžu s klidným srdcem říct, že se nemusíte obávat. Naši zaměstnanci jsou vždy předem řádně vyškoleni a koordinováni zkušenými mistry, kteří dohlíží na dodržování pracovní náplně a úrovně zpracování výstupů. Každý výstup tak poctivě kontrolujeme. A navíc? Práce nás tu všechny doopravdy baví.“

Jan Slivoň
Vedoucí výroby

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.