5.5.2020

Betelné šátky

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Tipy Zajímavosti

Betelný nano šátky

V průběhu března se mnohým z nás obrátil život naruby. Omezení pohybu, povinné nošení roušek, karanténa… opatření zasáhla každého z nás bez rozdílu. I v MYJÓMI došlo k mnoha změnám. U vstupu na pracoviště čeká povinná dezinfekce, řada z nás pracuje z domu, pokud to jde. I přesto velké množství našich kolegů a kamarádů z práce muselo odejít do pracovní neschopnosti nebo preventivní karantény, protože patří mezi rizikové skupiny obyvatel, nebo bydlí v kolektivních zařízeních.

Největší změny čekaly, ale na naše švadlenky. Prakticky ze dne na den některé z nich přešly z původní práce na intenzivní šití roušek nejen pro sebe, ale také pro všechny ostatní zaměstnance, kteří i v době nouzového stavu docházejí do práce. Poté, co vybavily ochrannými prostředky celé MYJÓMI, začaly šít pro veřejnost. Pod jejich pečlivýma rukama vznikají speciální šátky s filtrem z nanovlákna, přes které se dýchá snadněji než přes klasickou roušku. Co všechno šátky vlastně umí, se dočtete na e-shopu www.betelnesatky.cz.

Protože se snažíme principy sociálního podnikání naplňovat vším, čím můžeme, rozhodl se pan Petr Horký darovat část šátků neziskové organizaci AGAPO, o.p.s., která dlouhodobě pomáhá našim brněnským zaměstnancům s řadou těžkostí, které musejí překonávat. Darované šátky putovaly ke klientům AGAPa, kteří bojují s nedostatkem ochranných prostředků. Těší nás, že jsme mohli přispět pomocnou rukou.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.