5.5.2020

Betelné šátky

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Tipy Zajímavosti

Betelný nano šátky

V průběhu března se mnohým z nás obrátil život naruby. Omezení pohybu, povinné nošení roušek, karanténa… opatření zasáhla každého z nás bez rozdílu. I v MYJÓMI došlo k mnoha změnám. U vstupu na pracoviště čeká povinná dezinfekce, řada z nás pracuje z domu, pokud to jde. I přesto velké množství našich kolegů a kamarádů z práce muselo odejít do pracovní neschopnosti nebo preventivní karantény, protože patří mezi rizikové skupiny obyvatel, nebo bydlí v kolektivních zařízeních.

Největší změny čekaly, ale na naše švadlenky. Prakticky ze dne na den některé z nich přešly z původní práce na intenzivní šití roušek nejen pro sebe, ale také pro všechny ostatní zaměstnance, kteří i v době nouzového stavu docházejí do práce. Poté, co vybavily ochrannými prostředky celé MYJÓMI, začaly šít pro veřejnost. Pod jejich pečlivýma rukama vznikají speciální šátky s filtrem z nanovlákna, přes které se dýchá snadněji než přes klasickou roušku..

Protože se snažíme principy sociálního podnikání naplňovat vším, čím můžeme, rozhodl se pan Petr Horký darovat část šátků neziskové organizaci AGAPO, o.p.s., která dlouhodobě pomáhá našim brněnským zaměstnancům s řadou těžkostí, které musejí překonávat. Darované šátky putovaly ke klientům AGAPa, kteří bojují s nedostatkem ochranných prostředků. Těší nás, že jsme mohli přispět pomocnou rukou.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.