25.6.2019

4. ročník Sportovního dne MYJÓMI družstva invalidů

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Zajímavosti

Tak je to opět za námi. Co? No přece čtvrtý ročník sportovního dne! Proběhl 21.6.2019 opět za krásného počasí. Hroch je velké zvíře, MYJÓMI se ale úspěšně rozrůstá natolik, že bychom se letos ve sportovním areálu Hroch tísnili, a proto jsme se tentokrát rozlétli po prostorách TJ Sokol na adrese Kounicova 685/20. Jsme moc rádi, že se k nám přidali i kolegové ze vzdálenějších provozoven v Miroslavi, Třebíči a Břeclavi a věříme, že se jim společně strávený čas líbil.

Na programu bylo 5 soutěžních aktivit. Soutěžilo se v hodu tenisovým míčkem na plechovky, slalomu, poznávání hlášek z filmů a ve dvou disciplínách s tajemnými názvy Staň se milionářem a Popelka. Milionáři lovili „peníze“ pomocí magnetu a Popelky si na těstovinách zkoušely přebírání poslepu. Posilnit jsme se mohli opět grilovanými dobrotami: hermelínem, klobásami, vepřovými a kuřecími steaky. Nechybělo ani osvěžení v podobě točeného piva Starobrno a točené limonády.

Velké poděkování patří dobrovolníkům z Církevní střední zdravotnické školy Grohova, kteří nám ochotně pomohli s přípravou celé akce i s aktivitami v jejím průběhu. Dále děkujeme sponzorům Česká spořitelna, DHL Pohořelice, Nekupto, Kofi Kofi, Metrostav a dalším příznivcům družstva, kteří poskytli nejen dary pro vítěze, ale i velkou podporu.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.