>>3. ročník Sportovního dne MYJÓMI družstva invalidů

3. ročník Sportovního dne MYJÓMI družstva invalidů

Období před začátkem letních prázdnin stejně jako před začátkem dovolených se u nás již tradičně stalo časem, kdy na jeden den odložíme v pracovní době své povinnosti a místo do dílen a kanceláří zavítáme na sportovní den. Stejně jako loni, i letos jsme zvolili areál HROCH v Brně-Jundrov, tentokrát nás hostil dne 15. června. Štěstí nám přálo, vyšlo nám překrásné počasí.

Radost z příjemného slunečného dne ještě vzrostla lákavými sportovními aktivitami. Soutěžili jsme v pétangu, kuželkách, „rybolovu“, slalomu a tangramu. Každý rok myslíme i na zajištění občerstvení pro všechny. Tentokrát jsme měli na výběr z grilovaných špízů, steaků a klobás, ochladili jsme se točeným pivem a limonádou.

Svou návštěvou nás poctili zástupci spolku Strážce valašských tradic, kteří naší firmě věnovali flašu slivovice a památeční valašku jako projev zpečetění našich vzájemných přátelských vztahů. Nezůstali pozadu ani v účasti na našem sportovním programu, připravili si pro nás disciplínu hod rugbyovým míčem na cíl.

Neobjevilo se nic, co by mohlo zkalit nadšení z tak krásně prožitého dne plného zábavy. Všichni se moc těšíme, co nám přinese další sportovní den, který nám oživí příští rok.

2019-07-11T16:16:18+02:00Červen 25th, 2018|Categories: Život v Myjómi|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3. ročník Sportovního dne MYJÓMI družstva invalidů