25.6.2018

3. ročník Sportovního dne MYJÓMI družstva invalidů

Aktuality Co se děje v MYJÓMI Naši lidé Zajímavosti

Období před začátkem letních prázdnin stejně jako před začátkem dovolených se u nás již tradičně stalo časem, kdy na jeden den odložíme v pracovní době své povinnosti a místo do dílen a kanceláří zavítáme na sportovní den. Stejně jako loni, i letos jsme zvolili areál HROCH v Brně-Jundrov, tentokrát nás hostil dne 15. června. Štěstí nám přálo, vyšlo nám překrásné počasí.

Radost z příjemného slunečného dne ještě vzrostla lákavými sportovními aktivitami. Soutěžili jsme v pétangu, kuželkách, „rybolovu“, slalomu a tangramu. Každý rok myslíme i na zajištění občerstvení pro všechny. Tentokrát jsme měli na výběr z grilovaných špízů, steaků a klobás, ochladili jsme se točeným pivem a limonádou.

Svou návštěvou nás poctili zástupci spolku Strážce valašských tradic, kteří naší firmě věnovali flašu slivovice a památeční valašku jako projev zpečetění našich vzájemných přátelských vztahů. Nezůstali pozadu ani v účasti na našem sportovním programu, připravili si pro nás disciplínu hod rugbyovým míčem na cíl.

Neobjevilo se nic, co by mohlo zkalit nadšení z tak krásně prožitého dne plného zábavy. Všichni se moc těšíme, co nám přinese další sportovní den, který nám oživí příští rok.

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.