30.12.2019

Vánoční večírek 2019

Aktuality Co se děje v MYJÓMI

Vánoční večírek 2019 je dávno za námi. Tato akce probíhala ve stejných prostorách jako minulý rok, v menze Mendelovy univerzity v Brně. Samozřejmě nesměl chybět DJ Herkules (náš zaměstnanec Jakub Šafář), který se nám po celý večer již tradičně staral o muziku.

Vánoční atmosféru pomohl navodit pěvecký sbor žáků 9. třídy ze ZŠ Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace s připraveným pásmem Vánočních písní. Mohly jste tedy od dětí slyšet zpívat písně: Štěstí, zdraví, pokoj svatý; O svátcích vánočních; Pásli ovce valaši; Rolničky a Půlnoční. Paní učitelka Darina Lukášová po celou dobu doprovázela děti hraním na klávesy. Pokud jste zvědaví, jak jim to šlo, můžete se podívat na video, které naleznete zde.

[su_custom_gallery source=“media: 2036″ limit=“1″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“450″ title=“never“]

Na swingové vlně nás zhoupl pan předseda představenstva Petr Horký se svou taneční partnerkou Kristýnou Červovou. Vy, kteří sledujete StarDance a jste již v hodnocení tance mistři, můžete hodnotit přešlapy. Nepolíbení tancem si mohou užít hudbu v pozadí, na kterou se tančilo (např. I’ve Got a Feeling I’m Falling“ od Louis Armstrong & His All Stars). Video plné tance a šarmu, najdete zde.

Celý večerní program uváděl šikovný moderátor Martin Danko, který se dokonce na závěr tanečního vystoupení přidal a předvedl, že i on má taneční talent.

Příjemné napětí v celém sále panovalo během tradiční tomboly plné různorodých dárečků. Všem 31. spokojeným výhercům upřímně gratulujeme! Na ostatní se jistě usměje štěstěna příští rok.

Dále jste mohli v průběhu celého večera využít zábavu ve fotokoutku s různými vtipnými rekvizitami. Mezi účastníky večírku se těšil velké oblibě, což dokazují například fotky, na kterých fotokoutek „praskal ve švech“. Do příště jsme poučení, že musí být připraven větší, a to ve všech rozměrech.[su_custom_gallery source=“media: 2039,2038,2037″ limit=“3″ link=“lightbox“ width=“250″ height=“159″ title=“never“]

Nebyl by to pátek 13., kdyby nezkusil podkopat příjemnou atmosféru. Bohužel, se s námi rozloučili někteří účastníci dříve, ti totiž odcházeli před začátkem diskočásti. Skupinová fotka proto není kompletní, ale nám stačí, že je perfektní.

[su_custom_gallery source=“media: 2040″ limit=“1″ link=“lightbox“ width=“800″ height=“322″ title=“never“]

Jsme moc rádi, že jste Myjómi součástí a doufáme, že se na příští příležitosti sejdeme v plném počtu. Závěrem se s Vámi ještě podělíme o celovečerní sestřih z našeho Vánočního večírku.

Pokud sledujete náš nový FB profil, tak pro Vás nic nebylo novinkou. Jestli se budete chtít podívat na fotky z fotokoutku nebo sledovat dění a novinky od nás, tak nás nezapomeňte sledovat i tam.

Hezký začátek nového roku, Vám všem přeje MYJÓMI

Mohlo by Vás zajímat

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku

Napište nám, co přesně sháníte a ozveme se vám s nabídkou na míru.