>>Vánoční večírek 2019

Vánoční večírek 2019

Vánoční večírek 2019 je dávno za námi. Tato akce probíhala ve stejných prostorách jako minulý rok, v menze Mendelovy univerzity v Brně. Samozřejmě nesměl chybět DJ Herkules (náš zaměstnanec Jakub Šafář), který se nám po celý večer již tradičně staral o muziku.

Vánoční atmosféru pomohl navodit pěvecký sbor žáků 9. třídy ze ZŠ Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace s připraveným pásmem Vánočních písní. Mohly jste tedy od dětí slyšet zpívat písně: Štěstí, zdraví, pokoj svatý; O svátcích vánočních; Pásli ovce valaši; Rolničky a Půlnoční. Paní učitelka Darina Lukášová po celou dobu doprovázela děti hraním na klávesy. Pokud jste zvědaví, jak jim to šlo, můžete se podívat na video, které naleznete zde.

Na swingové vlně nás zhoupl pan předseda představenstva Petr Horký se svou taneční partnerkou Kristýnou Červovou. Vy, kteří sledujete StarDance a jste již v hodnocení tance mistři, můžete hodnotit přešlapy. Nepolíbení tancem si mohou užít hudbu v pozadí, na kterou se tančilo (např. I’ve Got a Feeling I’m Falling“ od Louis Armstrong & His All Stars). Video plné tance a šarmu, najdete zde.

Celý večerní program uváděl šikovný moderátor Martin Danko, který se dokonce na závěr tanečního vystoupení přidal a předvedl, že i on má taneční talent.

Příjemné napětí v celém sále panovalo během tradiční tomboly plné různorodých dárečků. Všem 31. spokojeným výhercům upřímně gratulujeme! Na ostatní se jistě usměje štěstěna příští rok.

Dále jste mohli v průběhu celého večera využít zábavu ve fotokoutku s různými vtipnými rekvizitami. Mezi účastníky večírku se těšil velké oblibě, což dokazují například fotky, na kterých fotokoutek “praskal ve švech”. Do příště jsme poučení, že musí být připraven větší, a to ve všech rozměrech.

Nebyl by to pátek 13., kdyby nezkusil podkopat příjemnou atmosféru. Bohužel, se s námi rozloučili někteří účastníci dříve, ti totiž odcházeli před začátkem diskočásti. Skupinová fotka proto není kompletní, ale nám stačí, že je perfektní.

Jsme moc rádi, že jste Myjómi součástí a doufáme, že se na příští příležitosti sejdeme v plném počtu. Závěrem se s Vámi ještě podělíme o celovečerní sestřih z našeho Vánočního večírku.

Pokud sledujete náš nový FB profil, tak pro Vás nic nebylo novinkou. Jestli se budete chtít podívat na fotky z fotokoutku nebo sledovat dění a novinky od nás, tak nás nezapomeňte sledovat i tam.

Hezký začátek nového roku, Vám všem přeje MYJÓMI

2020-01-09T10:50:43+02:00Prosinec 30th, 2019|Categories: Život v Myjómi|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční večírek 2019